Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia Topstone Kamienkový koberec Madeira frakce 2-5mm tloušťka 1cm interiér

Popis produktu

Použitie Povrch MADEIRA je vhodný pre plochy pochôdze v interiéri a exteriéri (chodníky, okolia bazénov) aj pre plochy pojazdné (príjazdové cesty, vjazdy do garáží, státia pre autá). Odporúčame aj pre zvislé plochy (schody, schodiská). Hrúbka Odporúčaná hrúbka povrchu pre pochôdze plochy je 1,4 cm, pre plochy pojazdné 2cm. Balenie Plnivo (riečne kamienky) je balené v 25kg plastových vreciach. Spojivo v plastových kanistroch v objeme 1 – 5 litrov.

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Topstone opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.