Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia RAKO Taurus Granit 30x30 cm 76 S Nordic hladký, matný TCA35076 schodovka

Popis produktu

RAKO TCA35076 Taurus Granit schodovka 30x30 cm 76 S Nordic hladký, matný

Garancia najnižšej CENY! Ak nájdete tento produkt niekde za nižšiu cenu, žiadajte nás o jej vyrovnanie!

Tovar vhodný na individuálne nacenenie.

  • Formát: 30x30
  • Rozmer v mm (dxšxh): 298x298x9
  • Farba: 76 S Nordic
  • Povrch: hladký, matný
  • Veľkosť celého balenia: 1,09 ksProdukt sa predáva po jednotlivých kúskoch obkladov, nie je potrebné kupovať na celé balenia.

Bližšie informácie sú k dispozícii v príslušnom produktovom liste.

Vzhľadom na povahu produktu ako je tonalita, šarže či šprecifické množstvo pre každého zákazníka ide o produkt výlučne na objednávku, ktorú nie je možné stornovať ani tovar vrátiť. Preto môže byť na tovar požadovaná záloha alebo platba vopred. Produkt samozrejme podlieha všetkým zárukám, preto v prípade akýchkoľvek komplikácií ho je možné reklamovať štandardným spôsobom.

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Rako opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.